درباره ما

لمهندسین مشاور زمین فیزیک پویا از تیر ماه 1389 به طور رسمی فعالیت حرفه ای خود را در سطح کشور آغاز نمود. این مهندسین مشاور با بهره گیری از کارشناسان مجرب، صاحب سبک و اساتید دانشگاه با اجرای بیش از 400 پروژه در زمینه های مختلف ژئوتکنیک، زمین شناسی مهندسی، ژئوفیزیک، تحلیل خطر، زمین شناسی، اکتشافات معدن، اکتشافات ژئوشیمیایی و زمین شناسی زیست محیطی در بخش های داخلی و بین المللی در دیگر کشورها تا کنون در خدمت جامعه مهندسی و آبادانی ایران بوده است.

زمینه های فعالیت شرکت:

 ژئوفیزیک

ژئوتکنیک

 زمین شناسی مهندسی و  زیست محیطی

زمین شناسی و اکتشافات معدنی

این شرکت توانسته است در  بخش ژئوتکنیک در کشور عمان چندین پروژه  مانند کنترل سیلاب، ساختگاه های سیستم مخابراتی عمانتل، در بخش معدنی چندین پروژه از جمله کرومیت و معادن آهک این کشور با موفقیت با انجام برساند و هم اکنون نیز در حال شرکت در مناقصه های این کشور می باشد.

این شرکت توانسته است با دیگر شرکت های بین المللی از جمله فوگرو در کشور عمان و امارت همکاری داشته باشد.

این شرکت توانسته است در چندین پروژه عمرانی در منطقه اقلیم کردستان عراق از جمله  مطالعات سد،  مطالعات رادار نفوذی زمین حرم مطهر امام حسین (ع) و مسجد کوفه همکاری داشته باشد.این شرکت توانسته است در پروژه توسعه و برنامه ریزی استفاده از زمین های حساس به خطر در شهر داکا بنگلادش با بانک جهانی همکاری نماید.