زمین فیزیک پویا

English
پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵

سه شنبه ۲۵ ماه اسفند ۱۳۹۴

همکاران محترم شرکت زمین فیزیک پویا

 

فرا رسیدن نوروز و آغاز سال ۱۳۹۵ بر همگی شما عزیزان و خانواده های محترمتان مبارک باد.

لطف و عنایت خداوند بزرگ شامل حال ما بود که علیرغم مشکلات اقتصادی کشور در سال گذشته به ویژه در طرح های عمرانی و توسعه ای، حرکت پر شتاب در راستای اهداف اصلی شرکت ادامه یافت و این مهم تحقق نیافته است مگر در سایه توکل به خدای بی همتا و تلاش، پشتکار و جدیت بسیاری از همکاران فرهیخته و دلسوزمان در شرکت زمین فیزیک پویا.

در ادامه حرکت نوین شرکت زمین فیزیک پویا و موفقیت های ارزشمند بدست آمده طی این مدت، بی شک در سالی که گذشت یک گام دیگر به اهداف استراتژیک و متعالی شرکت نزدیک تر شده ایم.

ادامه روند اخذ پروژه های مطالعاتی و اجرایی کلان از کارفرمایان مهم کشور، عقد قراردادهای مطالعاتی و اجرایی با پیمانکاران و سرمایه گذاران خارجی، نظارت عالیه بر پیمانکار خارجی مهمترین پروژه ژئوتکنیکی و ژئوفیزیکی فعلی کشور، ادامه موفقیت ها در اخذ پروژه و نفوذ بیشتر در بازار استراتژیک و مهم کشور عمان و حضور جدی تر دراین بازار، احداث کاملترین و مجهزترین آزمایشگاه ژئوتکنیک در کشور عمان به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی ژئوتکنیکی در این کشور،  جذب یک پروژه مهم دیگر در زمینه قطار شهری، ادامه تلاش ها در جهت کسب اطمینان کارفرمایان زمینه صنایع بالادستی نفت و معدن و مطرح شدن به عنوان یکی از شرکتهای توانمند در این زمینه، تدوین برنامه استراتژیک بخش معدن و ورود جدی تر به مباحث تجاری سازی و سرمایه گذاری در این حوزه، اخذ تفاهم نامه ها ی مشارکت با شرکت های معتبر بین المللی و داخلی برای فعالیت مشترک در بازار ایران و عمان، بخشی از دستاوردهای شرکت زمین فیزیک پویا در این سال بوده است.

حصول توافق برجام، چشم انداز مثبتی را در سال جدید به دنبال خواهد داشت. هرچند به نظر نمی رسد که تغییری در سیاستهای کلان کشور در تزریق مالی به پروژه های عمرانی جدید از سوی دولت بوجود آید، بلکه عمدتا تسهیل و تسریع در ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی، فعال شدن پروژه های حوزه نفت و گاز و به تبع آن سایر زمینه ها و سهولت در صدور خدمات فنی و مهندسی و کالا ها به بازارهای هدف سایر کشورها از نتایج دوره پسابرجام خواهد بود. لازمه استمرار موفقیت و رشد و توسعه شرکت در این دوره تسلط برمدل های مالی و کسب اطمینان شرکتهای بین المللی سرمایه گذاری و پیمانکاری و شناسایی پروژه های توسعه ای مهم کشور است.

بدون شک ایجاد تفکر سیستماتیک و برنامه ریزی منسجم تر و با برنامه تر گروه های تخصصی اعم از ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، معدن و دفاتر مشهد و عمان در این راستا امری ضروری است که مقدمات ایجاد این سیستم ها توسط هیات مدیره محترم شرکت در انتهای سال فراهم گردیده است.

 

انگیزش و شوق زندگی، شعار هر ساله بهار است و ما نیز انگیزه و شوق سرشار در تک تک همکاران را در کنار روحیه تیمی و یکدلی اولین شرط موفقیتمان میدانیم. در کنار احترام به ارزش ها، جدیت و سخت کوشی که در بسیاری از پرسنل شرکت زمین فیزیک پویا مشهود است، توجه به تفکر سیستمی، تمرکز بر کارهای مهم، افزایش بهره وری و سرعت عمل در کارها و  نوآوری ها و خلاقیت، شرط موفقیت ماست.

باز هم با هم تکرار میکنیم که شرکت زمین فیزیک پویا شرکتی بهتر یا بزرگتر از سایر شرکت ها نیست، شرکت زمین فیزیک پویا شرکتی متفاوت با ارزش آفرینی ها و اهداف متفاوت است و ما کارهایی را انجام خواهیم داد که برای ذینفعانمان ارزشهای جدید و فراتر از تصورشان خلق کنیم.

سلامتی و شادی برای شما و خانواده محترمتان هدیه هر روزه خداوند برای شما باد (ان شاالله).

 

شكر آن را كه دگر بار رسيدي به بهار                                                                 بذر نيكي بنشان و گل توفيق ببوی

 

                                                                                                                                        مدیر عامل – اسفند ماه ۱۳۹۴