زمین فیزیک پویا

English
عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۴

عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۴

جمعه ۲۲ ماه اسفند ۱۳۹۳

همکاران محترم شرکت زمین فیزیک پویا

فرا رسیدن نوروز و آغاز سال ۱۳۹۴ بر همگی شما عزیزان و خانواده های محترمتان مبارک باد.


بی شک سال ۱۳۹۳ سرآغاز حرکت نوین شرکت زمین فیزیک پویا به سوی تعالی بوده است. سالی که در سایه تلاش همکاران و اعتماد ذینفعان شرکت و حمایتهای سهامدار حقوقی شرکت (شرکت سازه پردازی ایران) توام با موفقیت های ارزشمندی بود که هر یک می تواند پایه و اساسی برای اهداف استراتژیک و بزرگتر شرکت شوند.


اخذ پروژه های مطالعاتی و اجرایی کلان از مهمترین کارفرمایان کشور، انجام مطالعات یکی از پروژه های معدنی مهم و بزرگ کشور، نظارت کارگاهی و عالیه بر بزرگترین پروژه ژئوتکنیکی و ژئوفیزیکی تاریخ کشور، اخذ پروژه و نفوذ در بازار استراتژیک و مهم کشورعمان و حضور جدی دراین بازار، جذب یکی از پروژه های مهم در زمینه قطار شهری و کسب اطمینان کارفرمایان زمینه صنایع بالادستی نفت در زمینه ژئوفیزیک دو بعدی، سه بعدی و Passive Seismic و مطرح شدن به عنوان یکی از شرکتهای توانمند در این زمینه، تنها بخشی از دستاوردهای شرکت زمین فیزیک پویا در این سال بوده است.


علیرغم مشکلات اقتصادی کشور به ویژه در طرح های عمرانی و توسعه ای، حرکت پر شتاب در راستای اهداف اصلی شرکت در سال ۱۳۹۴ نیز می تواند ادامه یابد و شرط تحقق آن در سایه توکل بر خدای بزرگ این است که عاقلانه تفکر و عاشقانه عمل کنیم.  راه رسیدن به دستاوردهای بزرگ و متفاوت، انگیزه و شوق سرشار در یک یک همکاران، روحیه تیمی و یکدلی، عملگرایی و سرعت عمل، تمرکز بر کارهای مهم، انعطاف پذیری سریع در تغییرات، پشتکار، جدیت و شهامت در کارها، احترام به ارزش ها و نوآوری و خلاقیت مداوم و بی وقفه و آمادگی مواجه با سختی ها و دشواری هاست.


شرکت زمین فیزیک پویا شرکتی ژئوفیزیکی، ژئوتکنیکی یا معدنی بهتر یا بزرگتر از سایر شرکت ها نیست، شرکت زمین فیزیک پویا شرکتی متفاوت با ارزش آفرینی ها و اهداف متفاوت است. برای اینکه متفاوت باشیم کارهایی را انجام خواهیم داد که تا کنون سایر شرکت ها انجام نداده اند.

سلامتی و شادی، هدیه باد نوروزی برای شما باد (ان شااله).ز کوی یار میآید نسیم باد نوروزی                      از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی


مدیر عامل – اسفند ماه ۱۳۹۳