زمین فیزیک پویا

English
تاریخچه

تاریخچه

نظر به تجربیات ارزشمند سال ها کار و تلاش در توسعه و آبادانی کشور و احساس ضرورت برای ایجاد یک توان علمی – تجهیزاتی منسجم برای انجام خدمات ژئوفیزیکی و ژئوتکنیکی استاندارد و به روز و نیز ورود و به کارگیری فناوری های جدید دنیا در این زمینه به کشور، موسسین مهندسین مشاور زمین فیزیک پویا را بر آن داشت که در سال ۱۳۸۹ این شرکت را به ثبت رسانده و به طور رسمی فعالیت حرفه ای خود را با بهره گیری از کارشناسان مجرب و صاحب سبک و اساتيد دانشگاه و استفاده از جدیدترین دستاوردهای علمی و مهندسی در سطح کشور آغاز نمایند.

در راستای فعالیت های توسعه ای شرکت و به ویژه فعالیت در صنایع بالادستی نفت و معدن، پروژه های ژئوتکنیکی – ژئوفیزیکی خاص و ویژه و همچنین نفوذ گسترده تر در بازارهای هدف سایر کشورها، در سال ۱۳۹۲ شرکت مهندسین سازه پردازی ایران به عنوان یکی از شرکتهای مهندسین مشاور بزرگ و شناخته شده کشور با دارا بودن بیش از ربع قرن تجربه، سهامدار حقوقی شرکت زمین فیزیک پویا شده و پشتوانه فنی – تخصصی خود را در اختیار این اهداف قرار داد و بدین ترتیب در حال حاضر با تشکیل مشارکت زمین فیزیک پویا – سازه پردازی ایران فعالیتهای توسعه ای مد نظر با سرعت و توان دو چندانی دنبال می گردد.

این شرکت با اجرای بیش از ۱۵۰ پروژه در زمینه های مختلف زمین شناسی مهندسی، ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، تحلیل خطر، زمین شناسی، اکتشاف معدن، اکتشافات ژئوشیمیایی و زمین شناسی زیست محیطی در بخش های دولتی و خصوصی تاکنون در خدمت جامعه مهندسی و آبادانی ایران عزیز بوده است و همچنین پروژه های موفقی را در کشورهای همسایه با موفقیت به انجام رسانده است.

این مجموعه به عنوان یک شرکت صد درصد خصوصی تلاش دارد تا با استقرار سیستم های جدید مدیریت، بهره گیری از تجهیزات و فن آوری های نوین، راهبردهای توسعه ای خود را برنامه ریزی نموده و گام های بلندی را در گسترش فعالیت های محوری شرکت رقم بزند. ما در این راه همواره دست یابی به تکنولوژی های نوین و برتر و عرضه خدمات استاندارد را در نظر داشته و خواهیم داشت.

ارائه خدمات عملیاتی و اکتشافی و نیز انجام مطالعات در پروژه هاي مختلف عمرانی، صنعتی و معدنی در زمینه هاي زیر توسط این شرکت در دست انجام می باشد:

  • ژئوتکنیک
  • ژئوفیزیک
  • زمین شناسی مهندسی و زیست محیطی
  • معدن